Wyświetl pojedynczy post
koniak
Senior Member
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9754
Stary 11.03.2011, 00:16
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
czemu TY do cholery porownujesz zawodnikow, ktorzy odpowiadaja za cos innego? Wilk i Siwakow? dobre sobie...
Według kogo odpowiadają za coś innego ? Mówię co widzę. Siwakow grał jak defensywny pomocnik. Miał kreować grę - nie było tego. Wilk zdecydowanie lepiej by się do tego nadał.
Odpowiedz cytując