JrQ- napisał(a):

|
czemu TY do cholery porownujesz zawodnikow, ktorzy odpowiadaja za cos innego? Wilk i Siwakow? dobre sobie...
|
Według kogo odpowiadają za coś innego ? Mówię co widzę. Siwakow grał jak defensywny pomocnik. Miał kreować grę - nie było tego. Wilk zdecydowanie lepiej by się do tego nadał.