mic napisał(a):

|
Jakie mial dobre momenty ? Bo poza asysta z Korona i wywalczeniem pilki z Widzewem, od czego zaczela sie akcja bramkowa, to nic nie kojarze. Powaznie pytam, bez napinki
|
Pierwsze 3 mecze jakie zagrał to Ruch, Widzew i Polonia B. Z Ruchem po jego strzale pilke wibili prawie z linii bramkowej, z Widzewem odebrał jak zauważyłeś a z Polonią Bytom naprawdę fajny mecz zagrał, oddał moim zdaniem 2 świetne strzały, 1 gdzie o mało co nie przelobował bramkarza a drugi kiedy obrócił się w efektowny sposób o 180 stopni i uderzył druga nogą
Jak to się ma Do Genkova po jego dwóch pierwszych występach ?