Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9749
Stary 10.03.2011, 23:35
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Nie chce mowic ale Riosa pozyskalismy jako obiecujacego napstnika ,po ktorym naprawde duzo sobie obiecywano.

A teraz traktuje sie go niepowaznie i lekcewazaco.Naprawde Maaskant pownien dac mu jeszcze szanse a nie odstawiac.No chyba ze chodzi o cos innego ,a wiec o kase.
Moim zdaniem prawda jest taka że pozyskaliśmy zawodnika którego nikt na oczy nie widział, może poza filmikami na youtubie. Potrzebowaliśmy napastnika który miał być konkurentem do składu dla Pawła Brożka a okazało się że Rios jako wysunięty napastnik się nie sprawdza.

Teraz co do tych szans, Rios zagrał w wyjściowym składzie z Ruchem, Widzewem, Polonią Bytom, Jagiellonią, Koroną i Bełchatowem (tam został zmieniony z powodu kontuzji). Później zagrał jeszcze w wyjściowym składzie z Widzewem w PP. 6 ligowych spotkań z rzędu w których Rios rozpoczyna grę w podstawowym składzie uważacie za brak szansy. Kolejny po Jirsaku zawodniku który to ma spory talent tylko trenerzy się nie znają i nie potrafią ich wykorzystać.
Odpowiedz cytując