Wojtas napisał(a):

Nie chce mowic ale Riosa pozyskalismy jako obiecujacego napstnika ,po ktorym naprawde duzo sobie obiecywano.
A teraz traktuje sie go niepowaznie i lekcewazaco.Naprawde Maaskant pownien dac mu jeszcze szanse a nie odstawiac.No chyba ze chodzi o cos innego ,a wiec o kase.
|
Przecież w ME to nawet Łobo potrafił błyszczeć, a Rios delikatnie mówiąc nie zachwycał... Nie gra bo jest za słaby i nie co tu doszukiwać się żadnych podtekstów klauzulowych, gdyż takowe miały być korzystne dla strony kupującej, czyli dla nas. Gdybyśmy chcieli go wyciągnąć, mogą nam sprzedać jego kartę zawodniczą po cenie niższej niż rzekomo gwarantowana w klauzuli. Choć właściwie po co na liście płac kolejny równie produktywny co Żuraw, Guła i Łobo piłkarz...