Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9746
Stary 10.03.2011, 23:05
Kluvi napisał(a):Wyświetl post
tak pół żartem
Może nasi działacze i trenerzy chcą zbić z ceny Riosa i dlatego nie dają mu grać hehe kiedyś sporo osób na forum poruszyło takie rozwiązanie i może działacze podłapali je

Też bym chciał zobaczyć Riosa chociaż te 45 min.
Faktycznie, zajebista zachęta dla piłkarza, by zostać u nas

Rios mnie zmartwił tym wywiadem, bo już zrzędzi zamiast wziąć d. w troki i zabrać się do roboty. Po Maaskancie widać, że stawia na najlepszych niezależnie od ich przyszłości w klubie. Sziwakow gra, mimo że wypożyczony jest tylko na pół roku i marne są szanse na jego pozyskanie.

Obawiam się, że tym wywiadem tylko pogorszył swoją sytuację.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując