Faktycznie, zajebista zachęta dla piłkarza, by zostać u nas
Rios mnie zmartwił tym wywiadem, bo już zrzędzi zamiast wziąć d. w troki i zabrać się do roboty. Po Maaskancie widać, że stawia na najlepszych niezależnie od ich przyszłości w klubie. Sziwakow gra, mimo że wypożyczony jest tylko na pół roku i marne są szanse na jego pozyskanie.
Obawiam się, że tym wywiadem tylko pogorszył swoją sytuację.