Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9627
Stary 10.03.2011, 23:02
jaro1985r napisał(a):Wyświetl post
I gitara, dobra środa nie jest zła!Po 14 dniach na koncie 3999,46 zł na czysto

czwartek:

PSV- Rangers over 1,5 1,27
Ajax-Spartak over 1,5 1,25
za399,46zł do wygrania 634,14zł

drugi ,żeby dobrze się oglądało:

Braga-Liverpool over 1,5 1,50

Tychy-cracovia over 5,5 1,50
za 175zl do wygrania 406,88zł


Co do pytania nbp to nikomu się nie chwalę jak gram, za ile itp. bo i po co? Wsadziłem 500zł, które powrotnie przelałem na swoje konto gdy juz wygrałem pewną sumę i tak bawię się teraz pieniędzmi bukmachera. Moje nerwy,moja kasa hehehe, Co do Twoich typów na ligę polską na ten weekend to bardzo przyzwoite
czarny a raczej czerwony czwartek, Liga Europejska nigdy mi nie leżała

piątek:
ŁKS-Dolcan 1 1,30
Koeln-Hannover over 1,5
za 580zł do wygrania 1017,90zł


drugi
Rennes-Marsylia over 1,5 1,45

Chicago Bulls-Atlanta 1 1,25
za650,00zł do wygrania 1.178,13zł
Powód: jeszcze tylko Chicago
Ostatnio edytowane przez jaro1985r : 12.03.2011 o godz. 08:26.
Odpowiedz cytując