Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9745
Stary 10.03.2011, 22:59
mic napisał(a):Wyświetl post
Jakie mial dobre momenty ? Bo poza asysta z Korona i wywalczeniem pilki z Widzewem, od czego zaczela sie akcja bramkowa, to nic nie kojarze. Powaznie pytam, bez napinki

Przypomnij sobie mecz z Polonią Bytom, wtedy był najlepszy na boisku.
Ja też jestem zwolennikiem Riosa kosztem Żurawskiego, Łobodzińskiego czy Garguły.. ale w tym jest cały ból że my kibice to możemy sobie chcieć, a Maaskant i tak zrobi swoje.
Kiedyś już pisałem o Riosie, o jego sytuacji i co o tym myślę. To mi zarzucił jeden z drugim że brednie pisze stwierdzając że Maaskant woli stawiać na wyżej wymienioną trojkę.


Najbardziej szkoda będzie jeśli Rios po odejściu z Wisły zacznie strzelać bramki w np Hiszpanii ( swego czasu się mówiło że 50% praw do Riosa ma Villareal - ciekawe ile w tym prawdy ).
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując