Wyświetl pojedynczy post
koniak
Senior Member
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9740
Stary 10.03.2011, 22:41
Rios grał niestety w okresie, kiedy gra Wisły wyglądała słabo a wtedy trudniej się wykazać niż w okresie, kiedy wszystko się układa. Chłopak ma świetną technikę, unikalną jak na polską ligę. Ciężko zrozumieć Maaskanta, który wpuszcza Żurawskiego, który jest cieniem siebie sprzed paru lat, czy Łobodzińskiego, który coś tam szarpie ale jak zwykle niewiele z tego wynika. I wszystko to kosztem Riosa.
Odpowiedz cytując