Antystenes napisał(a):

Nie rozumiem. Zawsze powtarzasz, że to forum kibiców Wisły, a tu szkoda Tobie Jagi, że jej nie będzie w pucharach? Przecież wg. Twojej teorii polskie kluby mają jak najszybciej z nich odpadać, więc logicznym jet, żeby grały w nich jak najsłabsze typu Górnik, Korona, Bełchatów a nie Jaga, której kibicujesz, by była w pucharach..
Zdecyduj się jako człowiek i określcie się jako forum Quo Vadis?
|
Jeśli wolisz sprzymierzoną z Pasami Amikę w pucharach niż niegdyś zaprzyjaźnioną z nami Jagiellonię - to nie mam więcej pytań.
Ww. kluby (Górnik etc.) nie mają raczej szans na miejsce na pudle, więc nawet nie ma o czym dyskutować. A Jaga może zająć miejsce w pierwszej trójce właśnie kosztem Amiki, czego im szczerze życzę. Oczywiście przy założeniu, że my będziemy przed nimi, najlepiej na 1 miejscu.
A propos propozycji Laty - faktycznie, powinien być jednak pewien limit. A w zasadzie próg IQ, poniżej którego prezesura PZPN byłaby zabroniona.
PS.
joshi napisał(a):

I słusznie. Po kiego grzyba w ogóle publiczność na trybunach?