Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9113
Stary 10.03.2011, 22:37
Antystenes napisał(a):Wyświetl post
Nie rozumiem. Zawsze powtarzasz, że to forum kibiców Wisły, a tu szkoda Tobie Jagi, że jej nie będzie w pucharach? Przecież wg. Twojej teorii polskie kluby mają jak najszybciej z nich odpadać, więc logicznym jet, żeby grały w nich jak najsłabsze typu Górnik, Korona, Bełchatów a nie Jaga, której kibicujesz, by była w pucharach..
Zdecyduj się jako człowiek i określcie się jako forum Quo Vadis?
Jeśli wolisz sprzymierzoną z Pasami Amikę w pucharach niż niegdyś zaprzyjaźnioną z nami Jagiellonię - to nie mam więcej pytań.

Ww. kluby (Górnik etc.) nie mają raczej szans na miejsce na pudle, więc nawet nie ma o czym dyskutować. A Jaga może zająć miejsce w pierwszej trójce właśnie kosztem Amiki, czego im szczerze życzę. Oczywiście przy założeniu, że my będziemy przed nimi, najlepiej na 1 miejscu.

A propos propozycji Laty - faktycznie, powinien być jednak pewien limit. A w zasadzie próg IQ, poniżej którego prezesura PZPN byłaby zabroniona.

PS.
joshi napisał(a):Wyświetl post
żyleta zamknięta
(...)
I słusznie. Po kiego grzyba w ogóle publiczność na trybunach?
Ostatnio edytowane przez flamengista : 10.03.2011 o godz. 22:42.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując