U nas w Krakowie, to może powstać wielkie kolabo, gdzie każdy tylko będzie wyrzucał swoje żale na policję...
Firma - Jebać Psy [ft. Szajka, DSN, Wysoki Lot, KaRRamBa], chciałby ktoś coś takiego usłyszeć? Ja nie.
No chyba że mówimy o bardziej podziemnych ekipach, to myślę że mógłby powstać taki track
