Wyświetl pojedynczy post
jaitylkoja
Senior Member
 
Od: 01.2008
Skąd: się tu wziąłem?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#912
Stary 10.03.2011, 22:07
U nas w Krakowie, to może powstać wielkie kolabo, gdzie każdy tylko będzie wyrzucał swoje żale na policję...
Firma - Jebać Psy [ft. Szajka, DSN, Wysoki Lot, KaRRamBa], chciałby ktoś coś takiego usłyszeć? Ja nie.
No chyba że mówimy o bardziej podziemnych ekipach, to myślę że mógłby powstać taki track
ćwicz to co chcesz, nawet gdy kumple nie ćwiczą..


Odpowiedz cytując