|
Rios powinien dostać szansę , 2-3 spotkan od pierwszej minuty , aby raz na zawsze zweryfikować czy warto w niego inwestowac czy nie . Jeśli nie od początku , to powinien wchodzic na początku 2 połowy . Po 3 spotkaniach , 3 piłkarzy ewidentnie rezerwowych dostało szansę wykazania się . Garguła , Żurawski i Jirsak . Jirsak ją wykorzystał więc powinien wejść w miejsce słabszego aktualnie zawodnika . Jestem ogromnym entuzjastą stwierdzenia "jesteś tak dobry jak twoj ostatni mecz " . Jeśli Maaskant nie wystawi teraz Jirsaka do 1 składu to będzie sygnał że nie ma rywalizacji w drużynie gdzie wszyscy są porostawiani . To będzie zła przesłanka dla graczy rezerwowych jak Jirsak czy właśnie Rios . To normalne że w zespole jest 2-3 zawodników którzy zawsze mają pewne miejsce w składzie ( jak bramkarz ) , aby utrzymać charakter i pewność w drużynie , ale jeśli lepsza forma sportowa od konkurenta do składu nie powoduje wskoczenia na jego miejsce to coś juz jest nie tak .
|