Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9736
Stary 10.03.2011, 21:36
tak pół żartem
Może nasi działacze i trenerzy chcą zbić z ceny Riosa i dlatego nie dają mu grać hehe kiedyś sporo osób na forum poruszyło takie rozwiązanie i może działacze podłapali je

Też bym chciał zobaczyć Riosa chociaż te 45 min.


Odpowiedz cytując