Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2009
Stary 10.03.2011, 21:08
Ja nie wiem czemu kluby daja tak sobie w twarz pluc tej komisji ligi. Kary z dupy wziete, raz za bluzgi placisz 3 tys, inny placi 10 tysiecy, jedni maja kare za race 5 tysiecy innym sie zamyka trybuny i daje kare 15 tys. To chyba wyglada tak. Kibice Legii zlamali przepisy w niedziele wiec zbiera sie Komisja Ligi i LOSUJE kare. Maja wypisanych na kartkach kilkanascie rodzajow kar i akurat teraz im sie wylosowalo zamkniecie trybuny i 15 tys zl kary.
I tak prawde mowiac te kary, to plucie nam w twarz pokazuje jak kluby maj fanatykow w dupie. Ok było przewinienie, rozumiem to ale te wszystkie kary sa tak z dupy wziete, zero logiki jest w przyznawaniu ich. Raz za bluzgi sa 3 tysiace, raz 5 czy 10 tys. Kluby powinny walczyc o swoich kibicow no ale w sumie to z pozytkiem dla klubow jak sie wytepi fanatyzm na stadionach to bedzie wiecej miejsca dla bogatych klientow, nie bedzie mlynow czyli sektorow na ktore sa najnizsze ceny a i wiecej sie zarobi na sprzedazy kielbasek. Niestety taka jest prawda

PS
Cytat:
Cała żyleta płacze - nie rozumiem tego tekstu - przeciez wiele klubów juz mialo zamykane trybuny, a poza tym można sie bylo tego spodziewać.
A w Poznaniu po meczu z nami zapomnieli zamknac ;/ -tak apropo logiki przyznawania kar
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując