glazik napisał(a):

ma ktos zdjecie o duzej rozdzielczosci zwiazane z nasza Wisłą nadajace sie na wzor do duzych puzzli chce zrobic koledze prezent na urodziny.. z gory dziek.i
|
A ja pytanie do Ciebie mam gdzie cos takiego mozna zrobic i ile to kosztuje bo nie ukrywam ze rozwiazal bys moj problem wymyslenia prezentu
