Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1175
Stary 10.03.2011, 20:50
"Sala samobójców"
Film wgniata w fotel, zdecydowanie.
Dobrze, że w Polsce nie powstają tylko filmy filmy o młodym prawniku ze Śródmieścia Północ, który szuka miłości i pracy, a jeździ BMW M5.
Ciekawa pozycja na pewno, dużo daje do myślenia na temat uzależnienia od internetu. W dodatku jest pociskiem na społeczeństwo "opakowanych w folię", których jestestwo kręci się wokół forsy, a nie mają odwołania do rodziny, wyższych wartości.
Odpowiedz cytując