Wyświetl pojedynczy post
brzydki.brzydal
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Kraków/Tychy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21135
Stary 10.03.2011, 19:04
ja_ka_ napisał(a):Wyświetl post
Zawsze tak robię...
Chodzi o to, że na wszystkich stronach tak mam, nawet jak jest opcja "pamiętaj mnie". Formatowałem komputer i po zainstalowaniu przeglądarki od nowa, gdy zamknę daną stronę ,po dłuższym czasie znów muszę się logować a wcześniej choćbym tydzień nie wchodził pamiętało hasło i login.
A jakie masz ustawienia dla ciasteczek/historii?

Najprawdopodobniej masz wylaczone ciasteczka/ustawionego firfoxa tak, ze pamieta ciasteczka do wylaczenia aplikacji. Ew sprawdz, czy nie pracujesz w "trybie porno".
Odpowiedz cytując