ja_ka_ napisał(a):

Zawsze tak robię...
Chodzi o to, że na wszystkich stronach tak mam, nawet jak jest opcja "pamiętaj mnie". Formatowałem komputer i po zainstalowaniu przeglądarki od nowa, gdy zamknę daną stronę ,po dłuższym czasie znów muszę się logować a wcześniej choćbym tydzień nie wchodził pamiętało hasło i login.
|
A jakie masz ustawienia dla ciasteczek/historii?
Najprawdopodobniej masz wylaczone ciasteczka/ustawionego firfoxa tak, ze pamieta ciasteczka do wylaczenia aplikacji. Ew sprawdz, czy nie pracujesz w "trybie porno".