Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43831
Stary 10.03.2011, 18:31
już kiedyś jeden z działaczy przyznał, że jedynym pomysłem na poprawienie polskiej piłki jest...
...czekanie aż się urodzi zdolne pokolenie...
... ot jakby to nie od nas zależało


a gadanie Laty o tym, o tym jak to było 30-40 lat temu to śmiech na sali, zupełnie jakby czas stał w miejscu i nic się przez te lata nie zmineniło
Odpowiedz cytując