Wlasnie dochodzimy do najwiekszego paradoksu ze na meczach na ktorych sa bluzgi jest najwiecej kibicow
Wogole mi sie wydaje ze temat bluzgow to jakas podpucha GW i najlepiej zakonczmy ten temat bo to jakas parodia jest i nie chce mi sie wierzyc ze dyskutujemy na taki temat.