Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Zubert_Wisla
Senior Member
Od: 07.2007
Offline
#
21130
10.03.2011, 17:00
Mam pytanko dotyczące cyfrowego polsatu. Ile trwa aktywacja mam 2 dekodery. Ten z pakietem familijnym już smiga po ok 2 godzianch, natomiast w mini pisze tylko błąd 09 i tyle...
Zubert_Wisla
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Zubert_Wisla
Znajdź inne posty napisane przez Zubert_Wisla