Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
joker_wislak
Senior Member
Od: 02.2007
Offline
#
21129
10.03.2011, 16:05
Jest z Was ktoś dobry z Analizy Finansowej?
Potrzebuje do zrobienia oczywiscie za opłatą 2 zadań ( spordzadzić bilans poziomy z danych i wyliczyc wydajnosc pracy z danych).
joker_wislak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do joker_wislak
Znajdź inne posty napisane przez joker_wislak