Wyświetl pojedynczy post
Olivarez
Senior Member
 
Od: 04.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43821
Stary 10.03.2011, 16:02
@jendrus
Obawiam się że UE nam może nie pomóc np. w organizowanej pod egidą UEFA Lidze Mistrzów przepisy są jeszcze bardziej restrykcyjne, bo trzeba zgłosić co najmniej 4 "wychowanków" (szkolonych w klubie co najmniej 3 lata w wieku 15-21 lat) w polskiej lidze tylko 3. Trzeba zgłosić też 8 piłkarzy szkolonych w klubach z tej samej federacji, a w polskiej lidze tylko 7 z polskich klubów. Wreszcie lista A ma tylko 25 graczy a w lidze polskiej 28. Więc Unia Europejska Unią, wolny rynek wolnym rynkiem a limity (i manipulacje w nich) niestety limitami
God save the Queen
Long live the Queen
Odpowiedz cytując