Wyświetl pojedynczy post
Odin
Banita
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1995
Stary 10.03.2011, 15:38
TeeS napisał(a):Wyświetl post
Na to, że klną na ulicy wpływu nie mam. Nad tym co leci w tv mam pełną kontrolę. Podobnie nad tym, czy mały (3 l.) będzie chodził na mecz czy nie i czego się tam będzie uczył.
I czy Ci się to podoba czy nie, ani ja (ani sporo moich znajomych) nie zabierze na mecz (szczególnie) małych dzieci, a przy okazji swoich żon czy dziewczyn (bo ktoś się dzieckiem musi zajmować . Taki jest fakt.

Bynajmniej nie domagam się tutaj, żeby na stadionie było jak w operze i przeciwników witały oklaski. Nie mam zamiaru postulować zmian, bo wiem, że nic to nie da. Stwierdziłem tylko, że wulgaryzmy mają jakiś tam wpływ na liczbę widowni.

pozdrawiam
Proponuje nie wysyłać dziecka do szkoły
Odpowiedz cytując