Baala napisał(a):

Tak naprawdę to mamy 4: Branco. Bunoza, Chavez, Rios.
Także mogą nam skoczyć. Jeśli chodzi o ograniczenia piłkarzy.
Jeśli chodzi o ograniczenia płacowe, to mamy wolny rynek i też by to nie przeszło.
|
Branco możesz wykreślić, posiada on także obywatelstwo francuskie.
ps.
Ta dyskusja ma charakter czysto teoretyczny. Lato z Piechniczkiem nie mają jak wprowadzić proponowanych zmiań.