O czym wy wogóle dyskutujecie?
Jeśli wejdzie ten przepis/umowa to cena za polskiego grajka typu Sobiech wzrośnie z 1 do 8mln e, bo każdy Polak, który w miare prosto kopnie piłkę będzie w kręgu zainteresowań Legii, Amiki, Polonii, Wisły! Będą go chcieli za wszelką cenę, bo limit na obcokrajowców wyczerpią i będą chcieli u siebie najlepszą garstką Polaków.
Do czego to doprowadzi?
W główkach się popier.. naszym gwaizdką doszczętnie

Umiejętności max na serie C a zarobki jak w Premiership

Wozić się będą jak taczka obornika. Ambicji już nie mają, więc zaangażowanie zostawię bez komentarza.
Będzie większa podaż od popytu co doprowadzi do patologicznie wielkich cen, co cywilizowana Europa skwituje śmiechem. Wstyd i wiocha. Kamień łupany. Miejsce w skłądzie gwarantowane ..bo to Polak
