Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Antystenes
Banita
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9108
Stary 10.03.2011, 14:33
rafkur napisał(a):Wyświetl post
A czy kibic Wisły który, co oczywiste życzy mistrzostwa tylko i wyłącznie swojej drużynie nie może mieć preferencji co do obsady 2 i 3 miejsca?
.
Oczywiście, że może. Tylko, że ktoś kto woli Amike w pucharach, bo jet to większy gwarant nazbierania punktów - dostaje tu bana, z dedykacją, że jet to forum Wisły i nie można się cieszyć z sukcesów innej polskiej drużyny a teraz ten mod wypisuje że chce Jage w pucharach...
Ja się pytam po co?
Żeby jej potem nie kibicować i cieszyć się z jej porażki? Co za różnica czy skompromituje nas ku naszej (waszej) uciesze Jaga, Amika, czy inny Ruch? Po co mieć (wg waszej teorii) preferencje do 2 i 3 miejsca jak i tak nie można się tu cieszyć po sukcesach polskich ekip.. bo to forum Wisły szalenie silny argument..

Trzymajcie się (moderatorzy) jednej wersji typu, że jet to forum Wisły i Wiśle kibicujemy i nie wypisujcie bzdur że Jaga lepsza w pucharach czy gorsza..bo to po prostu miotanie się w wypowiedziach co moderatorom nie przystaje.

Po co mu Jaga w pucharach? Wg. jego teorii w pucharach ma grać tylko Wisła a reszta ma przegrywać w pierwszej rundzie po 6:0 z Karabachami. Dla dobra Wisły.. żeby jej nie przeskoczyła Amika, ale Azery już tak

..woli Jage Pytanie: Dlatego, że sie będzie cieszył jak przegra w pucharach (bo ze zwycięstwa cieszyć sie tu nie można) - czyli, że jej nie lubi bardziej od Amiki, chociaż Jage lubi, ale życzy jej gorzej od Amiki której nienawidzi. Masochizm

Wiedziałem, że bzdurna teza/argument o niekibicowaniu polskim klubom legnie w gruzach, bo Wisła to także polski klub i mamy wspólny interes.

Rozumiem. Można nie kibicować polskim klubom w lidze, ale w pucharach jesteśmy jak jeden organizm! Odpada Ruch, Amika to i Wisła jest słabsza i ma trudniej. Nie kibicujecie polskim ekipom w pucharach to życzycie Wiśle gorszej drogi do osiągnięcia sukcesu.

Rav jako admin powinien wprowadzić nową tendencję kibicowania na forum.
Oświecenie, nowy trend, niech inne Amiki i Legie wiedzą, że kibice Wiły mają świadomośćpolskości!

EOT. Nie odpowiadam na nic w tym temacie. Pozdrawiam.
Odpowiedz cytując