Gwiaździsty napisał(a):

|
No i zwał jak zwał. Wtedy ponosiła jakieś (pewnie nieduże), a teraz juz konkretnie duże wielomilionowe.
|
Ale odwrotnie ma się sprawa z przychodem z biletów- kiedyś niewielkie, obecnie coraz większe.
Popraw mnie jeżeli się mylę, ale odniosłem wrażenie, że nie jesteś zadowolony z faktu, że mamy wreszcie normalny, europejski stadion.