Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17615
Stary 10.03.2011, 14:12
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
No i zwał jak zwał. Wtedy ponosiła jakieś (pewnie nieduże), a teraz juz konkretnie duże wielomilionowe.
Ale odwrotnie ma się sprawa z przychodem z biletów- kiedyś niewielkie, obecnie coraz większe.


Popraw mnie jeżeli się mylę, ale odniosłem wrażenie, że nie jesteś zadowolony z faktu, że mamy wreszcie normalny, europejski stadion.
Odpowiedz cytując