it napisał(a):

"Swój" to on może był przed wojną, jeśli w ogóle był.
Po wojnie Wisła nie była właścicielem. Przez bardzo długi czas stadion był własnością Skarbu Państwa, w trwałym zarządzie bodaj MSWiA (mogę się mylić). Zapewne z tego tytułu Wisła jakieś opłaty ponosiła.
Teraz będą one kilkumilionowe, bo wartość stadionu wzrosła kilka czy może nawet kilkunastokrotnie.
|
No i zwał jak zwał. Wtedy ponosiła jakieś (pewnie nieduże), a teraz juz
konkretnie duże wielomilionowe.