Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17613
Stary 10.03.2011, 14:00
it napisał(a):Wyświetl post
"Swój" to on może był przed wojną, jeśli w ogóle był.
Po wojnie Wisła nie była właścicielem. Przez bardzo długi czas stadion był własnością Skarbu Państwa, w trwałym zarządzie bodaj MSWiA (mogę się mylić). Zapewne z tego tytułu Wisła jakieś opłaty ponosiła.
Teraz będą one kilkumilionowe, bo wartość stadionu wzrosła kilka czy może nawet kilkunastokrotnie.
No i zwał jak zwał. Wtedy ponosiła jakieś (pewnie nieduże), a teraz juz konkretnie duże wielomilionowe.
Odpowiedz cytując