Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9104
Stary 10.03.2011, 13:32
Cytat:
Oczywiście Lato nie może klubom narzucać jakichkolwiek ograniczeń. - Trzeba się dogadać.
I tutaj u mnie pojawiło się uspokojenie. Już widzę, jak Rutkowski, Kosmala czy Basałaj godzą się na takie reguły, sądzę nawet, że jeśli większość klubów by to przegłosowała, to przepis byłby i tak martwy, bo - tak jak mówi Lato - PZPN nie może nic klubom narzucić. Dlatego stosowałby się do niego tylko chętny, przecież bez prawnego przepisu nikt konsekwencji nie wyciągnie wobec klubów.

Lato mnie już wkur**a na maksa. To jest straszna hipokryzja, żeby proponować coś takiego klubom, wskazując poniekąd na nie jako winowajców tej sytuacji, a sami gówno robią żeby szkolenie (szczególnie w futbolu amatorskim ZA KTÓRY SĄ ODPOWIEDZIALNI) poprawić. Mam nadzieje, że do takich rokowań dojdzie i mam nadzieje, że kluby (z udziałem mediów na sali) wtedy wygarną im to wszystko, co w tej kwestii (nie)robi PZPN.

Zresztą Marszałek opisał to wszystko dokładniej.
Ostatnio edytowane przez rw88 : 10.03.2011 o godz. 13:43.
Odpowiedz cytując