Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 10.03.2011, 13:01
PAC napisał(a):Wyświetl post
Bez przesady, jest kilka ośrodków w Polsce gdzie żużel jest popularny ale nie porównuj tego nawet do piłki. Żużel to sport dla pikników w przeważającej większości.
W Zielonej Górze, Gorzowie, Bydgoszczy, Toruniu na żuzel chodzą same pikniki ?


Nie ma sensu porównywać cen biletów do innych, należy patrzeć tylko na siebie. Póki co przy tych cenach, na prostej można pooglądać jak ładnie wyglądają krzesła, dodajcie sobie do tego drugie tyle stadionu i zastanówcie się co wyjdzie. Nie ma co zaklinać rzeczywistości, bo wraz z podwojeniem liczby krzesełek nie dojdzie do podwojenia liczby widzów ot tak.
Odpowiedz cytując