|
Jeśli porównamy cenę biletów do najsilniejszych klubów w Polsce to wypada to nawet dobrze ale my musimy patrzeć nie na Poznań czy Warszawę ale na Kraków bo musimy przyciągnąć kibiców z Małopolski dlatego ceny już nie wypadają tak atrakcyjnie jeśli np. mam zamiar iść na mecz z żoną i synem ( a tylko wtedy zapełnimy stadion jak będą chodzić też kobiety i dzieci ) muszę za sektor "rodzinny" zapłacić 63 złote ale jeśli już mam zamiar zabrać rodzinę na lepsze miejsca na górnej trybunie to to jest koszt 145 jednak sporo wię jak tylko się otworzy cały stadion bilety muszą potanieć ( moim zdaniem bilet dla kobiety to max 10 zeta ) a ulga dla dzieci i młodzieży musi wynosić 50 % tak samo emeryci i renciści tylko tego typu ceny zapełnią nam stadion bo jak by w miesiącu były 3 mecze to nie każda rodzina wyda na ten cel 189zł a na lepsze miejsca 435 co jest moim zdaniem straszną przesadą.Uważam też że powinni pomyśleć nad wprowadzeniem sprzedaży karnetów na raty czyli runda trwa 4 miesiące cena karnetu dzielona na 4 i już łatwiej to zmieścić w budżecie.
|