Wyświetl pojedynczy post
nbp
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9623
Stary 10.03.2011, 11:46
@ Jaro - co na to stara, że tyle kasy wygrywasz u buka ? Stęka że coś by sobie kupiła ;-) ?




http://i51.tinypic.com/50fh4o.jpg


i nasza ' ekstraklasa ' :



Górnik Zabrze - Arka Gdynia (Podwójna szansa) - 1x
Wisła Kraków - Widzew Łódź (1X2) - 1
Zagłębie Lubin - Polonia Warszawa - x2

kurs; 2.40
Odpowiedz cytując