@ Jaro - co na to stara, że tyle kasy wygrywasz u buka

? Stęka że coś by sobie kupiła ;-) ?
http://i51.tinypic.com/50fh4o.jpg
i nasza ' ekstraklasa ' :
Górnik Zabrze - Arka Gdynia (Podwójna szansa) - 1x
Wisła Kraków - Widzew Łódź (1X2) - 1
Zagłębie Lubin - Polonia Warszawa - x2
kurs; 2.40