A jak idzie akcja "zabierz znajomego na mecz" ja ze znajomkiem wczoraj ściągneliśmy ze sobą 3 osoby na G, a trzy następne oddelegowaliśmy na E

(chyba dobrze zrobiłem skoro to typowe pikniki). A co do akcji to tak trochę cicho o niej, może klub powinien zrobić akcję promocyjną w takim stylu?