Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
januszek888
Junior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4428
Stary 10.03.2011, 11:37
A jak idzie akcja "zabierz znajomego na mecz" ja ze znajomkiem wczoraj ściągneliśmy ze sobą 3 osoby na G, a trzy następne oddelegowaliśmy na E (chyba dobrze zrobiłem skoro to typowe pikniki). A co do akcji to tak trochę cicho o niej, może klub powinien zrobić akcję promocyjną w takim stylu?
Odpowiedz cytując