Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9102
Stary 10.03.2011, 11:24
oglądałem kilka miesięcy temu wypowiedź trenera drużyny młodzieżowej z Barcelony na jakimś turnieju Orlik Cup.Mówił że jeśli teraz wprowadzilibyśmy model szkolenia młodzieży jaki jest w Hiszpanii to tak najwcześniej za 10 lat doczekalibyśmy sie gracza klasy Messiego.
Odpowiedz cytując