|
oglądałem kilka miesięcy temu wypowiedź trenera drużyny młodzieżowej z Barcelony na jakimś turnieju Orlik Cup.Mówił że jeśli teraz wprowadzilibyśmy model szkolenia młodzieży jaki jest w Hiszpanii to tak najwcześniej za 10 lat doczekalibyśmy sie gracza klasy Messiego.
|