Antystenes napisał(a):

Nie rozumiem. Zawsze powtarzasz, że to forum kibiców Wisły, a tu szkoda Tobie Jagi, że jej nie będzie w pucharach? Przecież wg. Twojej teorii polskie kluby mają jak najszybciej z nich odpadać, więc logicznym jet, żeby grały w nich jak najsłabsze typu Górnik, Korona, Bełchatów a nie Jaga, której kibicujesz, by była w pucharach..
Zdecyduj się jako człowiek i określcie się jako forum Quo Vadis?
|
A czy kibic Wisły który, co oczywiste życzy mistrzostwa tylko i wyłącznie swojej drużynie nie może mieć preferencji co do obsady 2 i 3 miejsca?
Ja osobiście również chętniej widziałbym na podium Jagę od Lecha.