Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9096
Stary 10.03.2011, 10:29
_ukoL napisał(a):Wyświetl post
Właśnie! Brakuje rozgrywek o puchar ligi, chociażby do tego by w pełni wykorzystać całą kadrę, bo nie przesadzajmy, że te kilka meczy znacząco by odbiło się na kondycji piłkarzy. Tak Riosa czy innych rezerwowych obejrzymy góra 5 min. jak Maaskant będzie łaskawy.
PE zlikwidowano bo chyba nie przynosił telewizji zysków (mała ogladalnośc meczów).Skoro nie ma już tych rozgrywek to mogłaby Wisła zakontraktowac kilka sparingów w czasie sezonu z drużynami Czeskimi (np Banik Ostrava,Sigma Ołomuniec,Slavia Praga) czy Słowackimi (Zilina,Slovan Bratysława).Przecież to nie tak znowu daleko i pozatym fajnie sie ogląda mecze z drużynami zagranicznymi,zawsze jest jakieś przetarcie przed pucharami.2-3 mecze towarzyskie w czasie rundy nikomu by nie zaszkodziły
Ostatnio edytowane przez AYALA : 10.03.2011 o godz. 10:31.
Odpowiedz cytując