Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4427
Stary 10.03.2011, 10:20
herkules napisał(a):Wyświetl post
osobiście liczę, że na Jagę (2 kwietnia) będzie otwarty cały stadion i system sprzedaży w internecie
Nie ma szans na pełne otwarcie w tym terminie. Odbiór techniczny nie trwa 2 dni.
Odpowiedz cytując