Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Mateuusz
Senior Member
 
 
Od: 05.2009
Skąd: Gdów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9095
Stary 10.03.2011, 10:06
Antystenes napisał(a):Wyświetl post
Nie rozumiem. Zawsze powtarzasz, że to forum kibiców Wisły, a tu szkoda Tobie Jagi, że jej nie będzie w pucharach? Przecież wg. Twojej teorii polskie kluby mają jak najszybciej z nich odpadać, więc logicznym jet, żeby grały w nich jak najsłabsze typu Górnik, Korona, Bełchatów a nie Jaga, której kibicujesz, by była w pucharach..
Zdecyduj się jako człowiek i określcie się jako forum Quo Vadis?
wielu Wislakow sympatyzuje z Jaga, i osobiscie im zyczylem jak najlepiej w pucharach. lepiej zeby Jaga grala w pucharach niz Legia czy Amica
Odpowiedz cytując