Temat
:
Kibicowanie na polskich stadionach
Wyświetl pojedynczy post
SkMk
Senior Member
Od: 10.2005
Skąd: stamtąd
Offline
#
1987
10.03.2011, 08:34
A ja jestem pewny, że gdyby na polskich stadionach panował klimat taki jak na Livorno, cz St. Pauli to GW pisałaby o kibicach w takim stylu jak Korwin-Mikke ("dobrze, że mamy jeszcze taką młodzież)
W życiu ważne są tylko chwile...
SkMk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do SkMk
Znajdź inne posty napisane przez SkMk