Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Antystenes
Banita
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9094
Stary 10.03.2011, 07:51
flamengista napisał(a):Wyświetl post
I Amika. Mimo sporej straty punktowej.

Obawiam się jednak, że w sprawie Jagi masz rację. Trochę mi ich szkoda. Nie w sensie MP, rzecz jasna a europejskich pucharów.
Nie rozumiem. Zawsze powtarzasz, że to forum kibiców Wisły, a tu szkoda Tobie Jagi, że jej nie będzie w pucharach? Przecież wg. Twojej teorii polskie kluby mają jak najszybciej z nich odpadać, więc logicznym jet, żeby grały w nich jak najsłabsze typu Górnik, Korona, Bełchatów a nie Jaga, której kibicujesz, by była w pucharach..
Zdecyduj się jako człowiek i określcie się jako forum Quo Vadis?
Odpowiedz cytując