flamengista napisał(a):

I Amika. Mimo sporej straty punktowej.
Obawiam się jednak, że w sprawie Jagi masz rację. Trochę mi ich szkoda. Nie w sensie MP, rzecz jasna a europejskich pucharów.
|
Nie rozumiem. Zawsze powtarzasz, że to forum kibiców Wisły, a tu szkoda Tobie Jagi, że jej nie będzie w pucharach? Przecież wg. Twojej teorii polskie kluby mają jak najszybciej z nich odpadać, więc logicznym jet, żeby grały w nich jak najsłabsze typu Górnik, Korona, Bełchatów a nie Jaga, której kibicujesz, by była w pucharach..

Zdecyduj się jako człowiek i określcie się jako forum Quo Vadis?