Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
gromaders
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9093
Stary 10.03.2011, 07:24
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html

następny idiota, ale jak sami wiedzą, wprowadzić czegoś takiego nie mogą, jesteśmy w UE, a Lato na to: WYSTĄPMY Z UNII!! te stare dziady (żeby nie obrażać nikogo) nie zdają sobie sprawy że jeśli by coś takiego weszło, to Kazachowie, Estończycy i inne potęgi piłkarskie by nas lały jak dzieci, wyobrażam sobie jak paru dobrych obcokrajowców musiało by zostać zastąpionych przez naszych wirtuozów który nie potrafią dobrze przyjąć piłki, najlepiej zacząć od 2 strony i czekać co będzie zamiast wziąć się za szkolenie młodzieży, ale nie, lepiej popijać sobie na zgrupowaniach PZPN
Odpowiedz cytując