wislak68 napisał(a):

|
napatrzyłem się zbyt wiele na to w jaki sposób PSL (bo o ile dobrze rozumiem takiej opcji był burmistrz/starosta Wołomina i o ile dobrze rozumiem podobne są Twoje sympatie polityczne)
|
Odpowiem tylko w tej kwestii. Reszta w swoim czasie.
Moje środowisko polityczne jeśli tak to mogę nazwać nie było nigdy związane z żadną partią, burmistrz był bezpartyjny w ciągu swoich trzech kadencji, a osoby biorące udział w wyborach samorządowych startowały pod szyldem Samorządowego Komitetu Wyborczego (SKW).
Nikt z tego grona nigdy nie był związany z PSL-em, ani inną główną partią polityczną, a sam popieram tą partię warunkowo jako zło konieczne. Patrząc szerzej to SKW zostało zasilone w przeszłości osobami należącymi kiedyś do SKL.