Karherop napisał(a):

(...)
Legia będzie naszym głównym i myśle że jednymy rywalem w walce o mistrzostwo do końca sezonu .
|
I Amika. Mimo sporej straty punktowej.
Obawiam się jednak, że w sprawie Jagi masz rację. Trochę mi ich szkoda. Nie w sensie MP, rzecz jasna a europejskich pucharów.