Cytat:
|
I myślę, że ile by tam nie było miejsc ludzie przyjdą i dadzą te 20-30zł.
|
A na Wisłę czemu nie można dać?
Też mi argument., w zasadzie początek już jest nielogiczny
Cytat:
|
Ja bym z żużlem tego nie porównywał, ponieważ ludzie w Polsce kochają ten sport,
|
Porównanie niczym z ping pongiem i zaraz się okaże że żużel jest bardziej popularny. Zresztą to jest 3 liga, niski poziom. I generalnie nie trzeba porównywać tego do żużla (choć jeśli to się zrobi to nie ma nic w tym złego bo piłka jest sportem numer jeden w Polsce i z całym szacunkiem dla Golloba ale poza Polską i dwoma krajami żużel nie istnieje na świecie, wielu pewnie nie wie o jego istnieniu, nie ma takiej mocy jak piłka którą mimo wszystko praktycznie każdy Polak się interesuje czy to klubową czy zagraniczną ) wystarczy spojrzeć na cennik niektórych 1 ligowych drużyn, które grają na łąkach, ceny na poziomie Wisły lub ciut tańsze.