Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#951
Stary 09.03.2011, 22:52
Cytat:
I myślę, że ile by tam nie było miejsc ludzie przyjdą i dadzą te 20-30zł.
A na Wisłę czemu nie można dać?

Też mi argument., w zasadzie początek już jest nielogiczny
Cytat:
Ja bym z żużlem tego nie porównywał, ponieważ ludzie w Polsce kochają ten sport,
Porównanie niczym z ping pongiem i zaraz się okaże że żużel jest bardziej popularny. Zresztą to jest 3 liga, niski poziom. I generalnie nie trzeba porównywać tego do żużla (choć jeśli to się zrobi to nie ma nic w tym złego bo piłka jest sportem numer jeden w Polsce i z całym szacunkiem dla Golloba ale poza Polską i dwoma krajami żużel nie istnieje na świecie, wielu pewnie nie wie o jego istnieniu, nie ma takiej mocy jak piłka którą mimo wszystko praktycznie każdy Polak się interesuje czy to klubową czy zagraniczną ) wystarczy spojrzeć na cennik niektórych 1 ligowych drużyn, które grają na łąkach, ceny na poziomie Wisły lub ciut tańsze.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 09.03.2011 o godz. 23:06.
Odpowiedz cytując