Wyświetl pojedynczy post
NHwiernyTS
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Kraków NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#950
Stary 09.03.2011, 22:40
Ja bym z żużlem tego nie porównywał, ponieważ ludzie w Polsce kochają ten sport, choć niby piłkę nożną też, ale w Krakowie mimo, że to nie żużel z górnej półki to zawsze jest pełny stadion. I myślę, że ile by tam nie było miejsc ludzie przyjdą i dadzą te 20-30zł. Takie moje spostrzeżenia.

Wybór Był Prosty - Wiara w Jednego Boga, Krakowska Wisła To Naszego Życia Droga!

Odpowiedz cytując