TSWetana-sorry, nie moglem się powstrzymać

Żeby nie było O.T- Genkov jak wspominał Mały w Lidze Extra + -robi dużo dobrej roboty dla Zespołu....
JUŻ, a za 2-3 mecze jak dojdzie do formy, to takiej klasycznej 9 , próżno szukać w lidze. Dajmy mu zagrać jeszcze 3 mecze....