Wyświetl pojedynczy post
La Furia Dell' Est
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 09.03.2011, 21:57
Simao1 napisał(a):Wyświetl post
Nie wyciągaj zdań z kontekstu

Wystarczy przypomnieć początki Żurawskiego po przyjściu z Lecha (jeszcze wtedy to był Lech ). Przez kilka meczów nie mógł się wbić w grę zespołu, a kiedy w końcu wystrzelił z formą, nie było na niego mocnych. TSwetana oceniajcie po zakończeniu rundy, nie po 2 kolejkach i kilku sparingach (w których notabene zaliczył trochę asyst).
TSWetana-sorry, nie moglem się powstrzymać
Żeby nie było O.T- Genkov jak wspominał Mały w Lidze Extra + -robi dużo dobrej roboty dla Zespołu....JUŻ, a za 2-3 mecze jak dojdzie do formy, to takiej klasycznej 9 , próżno szukać w lidze. Dajmy mu zagrać jeszcze 3 mecze....
Odpowiedz cytując