Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
NHwiernyTS
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Kraków NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4425
Stary 09.03.2011, 21:53
Kupował ktoś wieczorem dziś bilety ? Jak tam sprzedaż? Pytał się ktoś ile mniej więcej zostało ?
Osobiście bilet mam, a pytam czysto z ciekawości.

Wybór Był Prosty - Wiara w Jednego Boga, Krakowska Wisła To Naszego Życia Droga!

Odpowiedz cytując