Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
NHwiernyTS
Senior Member
Od: 02.2009
Skąd: Kraków NH
Offline
#
4425
09.03.2011, 21:53
Kupował ktoś wieczorem dziś bilety ? Jak tam sprzedaż? Pytał się ktoś ile mniej więcej zostało ?
Osobiście bilet mam, a pytam czysto z ciekawości.
Wybór Był Prosty - Wiara w Jednego Boga, Krakowska Wisła To Naszego Życia Droga
!
NHwiernyTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do NHwiernyTS
Znajdź inne posty napisane przez NHwiernyTS