Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9091
Stary 09.03.2011, 21:40
Oldpara napisał(a):Wyświetl post
Puchar Ekstraklasy był fajny. Takie sparingi w trakcie sezonu z uczestnictwem kibiców. Byłem chyba na większej ilości meczów PE niż PP

Przynajmniej Rios, Garguła, Kowalski czy inny Burliga mieliby gdzie grać, a my mielibyśmy ich gdzie oglądnąć.
Właśnie! Brakuje rozgrywek o puchar ligi, chociażby do tego by w pełni wykorzystać całą kadrę, bo nie przesadzajmy, że te kilka meczy znacząco by odbiło się na kondycji piłkarzy. Tak Riosa czy innych rezerwowych obejrzymy góra 5 min. jak Maaskant będzie łaskawy.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując