Oldpara napisał(a):

Puchar Ekstraklasy był fajny. Takie sparingi w trakcie sezonu z uczestnictwem kibiców. Byłem chyba na większej ilości meczów PE niż PP 
Przynajmniej Rios, Garguła, Kowalski czy inny Burliga mieliby gdzie grać, a my mielibyśmy ich gdzie oglądnąć.
|
Właśnie! Brakuje rozgrywek o puchar ligi, chociażby do tego by w pełni wykorzystać całą kadrę, bo nie przesadzajmy, że te kilka meczy znacząco by odbiło się na kondycji piłkarzy. Tak Riosa czy innych rezerwowych obejrzymy góra 5 min. jak Maaskant będzie łaskawy.