Wyświetl pojedynczy post
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1254
Stary 09.03.2011, 21:05
royalmichael napisał(a):Wyświetl post
Może też być w drugą stronę by udowodnić, że obcokrajowcy nie są drogą do sukcesu.
Tak, ale łatwiej im (PZPN) bedzie odpuścić, niż pchać Piechniczka w objęcia prokuratury, która akurat w PZPN moze narobic wiele smrodu.
Odpowiedz cytując