rafkur napisał(a):

|
Nie chce mi się przepisywać więc sobie wklejam . Zgadzam się w 90%. Tylko co do Jagi mam wątpliwości. Ok, mistrzem to oni raczej nie będą natomiast 3 miejsce mogą mieć jak najbardziej. O mistrza będziemy walczyć z Legią ( chyba że faktycznie Skorża coś wymyśli). Podoba mi się ta perspektywa - fajniej jest wygrać mistrzostwo po walce z nimi niż z jakimś wynalazkiem typu AmicoLech.
|
Jaga rozwieje wątpliwości u wszystkich jeśli w najbliższych 3 spotkaniach zdobędzie.... 1 punkt . Ma Lechie u siebie , a potem Lecha i Wisłę na wyjeździe . Mogą złapać naprawde solidną zadyszke . Jeśli Wisła wygra najbliższe 3 spotkania to można sobie policzyć jaką będzie miała tymczasową przewagę nad Jagą . Psychologiczną zaś coraz większą .
Legia będzie naszym głównym i myśle że jednymy rywalem w walce o mistrzostwo do końca sezonu .