Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9090
Stary 09.03.2011, 20:59
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Nie chce mi się przepisywać więc sobie wklejam . Zgadzam się w 90%. Tylko co do Jagi mam wątpliwości. Ok, mistrzem to oni raczej nie będą natomiast 3 miejsce mogą mieć jak najbardziej. O mistrza będziemy walczyć z Legią ( chyba że faktycznie Skorża coś wymyśli). Podoba mi się ta perspektywa - fajniej jest wygrać mistrzostwo po walce z nimi niż z jakimś wynalazkiem typu AmicoLech.
Jaga rozwieje wątpliwości u wszystkich jeśli w najbliższych 3 spotkaniach zdobędzie.... 1 punkt . Ma Lechie u siebie , a potem Lecha i Wisłę na wyjeździe . Mogą złapać naprawde solidną zadyszke . Jeśli Wisła wygra najbliższe 3 spotkania to można sobie policzyć jaką będzie miała tymczasową przewagę nad Jagą . Psychologiczną zaś coraz większą .

Legia będzie naszym głównym i myśle że jednymy rywalem w walce o mistrzostwo do końca sezonu .
Odpowiedz cytując