gigant napisał(a):

|
Wcale mnie nie zdziwią teraz dziwne karne i sędziowanie pod Wisłę, byle zagłuszyć sprawę Piechniczka by za 3 miesiące nagle Piechniczek na tle kominka, mógł powiedzieć że się mylil i jednak cudzoziemcy zdobyli mistrzostwo dla Wisły, lub zawrzeć cichą ugodę. Wy cicho, my Wam mistrza.
|
Może też być w drugą stronę by udowodnić, że obcokrajowcy nie są drogą do sukcesu.